مشاوره آنلاین تلفنی یا حضوری
۸۸۴۲۲۴۹۵ -۰۲۱

ارتباط جنسی عالی

مشاور فردی - درمان افسردگی - دکتر روانشناس - مشاوره ازدواج - سایت مشاوره - مشاوره زنان - مشاور خانواده
                                                        مرکز مشاوره زنان

مشاوره فردی و امور مربوط به آن بهترین سایت مشاورخانواده سال 1391. 4.6
ارتباط جنسی عالی
ارتباط جنسی عالی مانند گردشی لذت‌بخش بعد از کار سخت یا قدم زدن در میان جنگل در یک روز بهاری یا شعف ناشی از رفتن به قله کوه است. ارتباط جنسی عالی تنها یک هدیه نیست، بلکه موجب نشاط بدن، ذهن و روح می‌گردد. ارتباط جنسی عالی زندگی‌مان را روشنی می‌بخشد و اساس روابطمان را مستحکم می‌کند. ارتباط جنسی با کیفیت، تنها نشانه‌ای از عشق و ارتباط نیست، بلکه عامل مهمی در ایجاد آن است. ارتباط جنسی با کیفیت، قلب‌ها را سرشار از عشق می‌کند و نیازهای عاطفی را برطرف می‌سازد. ارتباط جنسی هرچه باشد: عاشقانه یا احساسی، شهوانی یا ملاطفت‌آمیز، خشن یا نرم، با سردی یا حرارت، در زنده نگه داشتن عشق نقش مهمی را ایفا می‌کند.
مهمترین روشی که مردان می‌توانند جهت برانگیختن احساس عشق در زنان به کار برند، درست برعکس آن چیزی است که فکر می‌کنند. اکثر مردان ناآگاهانه این تصور را دارند که اگر از روابطشان شکایتی نکنند، همسران احساس عشق و اعتبار می‌کند. البته اگر زن از مرد شکایتی نکند، مرد قدردان او خواهد بود. اما مرد نمی‌داند زمانی که رفتار او به گونه‌ای است که انگار ارتباط به خوبی پیش می‌رود، همسرش استنباط می‌کند که نه تنها ارتباط برای او اهمیت نداشت، بلکه به زن هم اهمیتی نمی‌دهد.
به طور معمول، مرد ناراحت و نگران مشکلات کاری خود است. زمانی که به خانه می‌آید، ذهنش هم درگیر کار بیرون است. زن این پیام را اینطور دریافت می‌کند که برای او کار بیشتر از همسرش اهمیت دارد. اگر این مرد یاد بگیرد که بعضی از ناامیدی‌ها، شکست‌ها و نگرانی‌های ارتباطش را با همسرش در میان بگذارد، می‌تواند به او بفهماند که برایش اهمیت قائل است و قدردانی و نیازمند است.                                                          مشاور خانواده

مشاوره فردی کانال تلگرام