بهترین سایت مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج آنلاین 1391
مشاوره آنلاین تلفنی یا حضوری
۸۸۴۲۲۴۹۵ -۰۲۱

مشاوره کودک | تربیت کودک | روی نکات مثبت کودکتان تکیه کنید»

کودک - خانواده - درمان افسردگی - مشاوره خانواده - ازدواج - مرکز مشاوره - مشاور ازدواج - کودکان - مشاوره ازدواج - سایت مشاوره - زنان - مشاور خانواده
مشاور کودکان


مشاوره کودک و امور مربوط به آن بهترین سایت مشاورخانواده سال 1391. 4.6
روی نکات مثبت کودکتان تکیه کنید
اگر با اعمال خود، به بچه‌ها نشان دهید که شما فکر می‌کنید که آنها افرادی مسئول، فهمیده و مستقل هستند، آنها سعی می‌کنند که خود را در این قالب قرار دهند. از طرف دیگر، اگر کوشش‌ها و یا فهم آنها را دست کم بگیرید، آنها را محدود کنید، یا با آنها طوری رفتار کنید که گویی از شیشه ساخته شده‌اند، آنها در خواهند یافت که از آنها انتظار نمی‌رود که به تنهایی موفق شوند. هنگامی که من در دبستان درس می‌خواندم، اگر یک معلم از من تعریف می‌کرد، مانند این بود که بهشت را به من داده‌اند. دو مورد را که به عرش رسیدم، به یاد می‌آورم. یک بار، در کلاس پنجم، معلمی از انشای من تعریف کرد و از من خواست که اجازه مادرم برای ارائه انشای من به یک مسابقه را به مدرسه بیاورم. من در آن مسابقه برنده نشدم، ولی احتیاجی هم نداشتم. من به اندازه کافی خوشحال شده بودم. بار دیگر هم یک معلم دیگرم از بذله‌گویی من تعریف کرد و این تقریبا تمام پیام‌های مثبتی بود که من در دوران مدرسه دریافت کردم. شاید در آن دوران معلمان احساس می‌کردند که یک شاگرد زرنگ احتیاجی به تمجید ندارد.
امروزه اکثر معلمان فرصت تمجید دانش‌آموزان را ندارند. آنها بار شاگردان بیش از حد زیاد، با سطوح درسی بیش از حد متفاوت را بر دوش می‌کشند. مسئولیت آنها بیش از حد زیاد است. چگونه می‌توان از آنان انتظار داشت که درونیات تشنه یکایک دانش‌آموزان را سیراب کنند؟
درسی که می‌گیریم ساده است: اطمینان حاصل کنید که پیام‌های مثبت فراوانی می‌دهید، در حینی که یک محیط باز را که در آن اعتماد حکمفرما است، ایجاد می‌کنید. این دو نکته بسیار حیاتی هستند، زیرا احتمال این‌که کودک در محیط خارج از خانه به این مواهب برسد، بسیار پایین است. من به عنوان یک استاد دانشگاه رفتار متفاوتی دارم، زیرا درونیات شاگردان من برایم به اندازه محتوای کلاسم اهمیت دارد. در حالی که تعلیم و تربیت را تدریس می‌کنم، چگونه می‌توانم رفتار متفاوتی داشته باشم؟ من سعی می‌کنم که برای رشته تخصصی‌ام یک الگو باشم. ولی خویشتن‌سازی - تکیه بر مثبت‌ها - اصولا از وظایف اولیاء است.


 مشاوره کودکان
مشاوره کودک توسط مشاور کودک، دکتر مشاور کودکان،مشاور کودک خوب، در مراحل مشاوره کودک در خانواده، مشاوره کودک در مدرسه و مشاوره کودک در بین هم کلاسی ها و دوستان و اقوام خانوادگی انجام پذیر است.
مشاوره کودکان


دکتر روانپزشک دکتر کودکان ، دکتر روانشناس کودک ، دکتر روانپزشک کودکدکتر روانشناس

مشاور کودک شما

در بهترین مراکز مورد تایید

کانون مشاوران ایران


کانون مشاوران ایران با افتخار با استفاده از برترین دکتر روانشناس و روانپزشکی بهترین خدمات مشاوره کودک و مشاوره مادران و والدین و برگزاری دوره های آموزشی برای کودکان و والدین را به شما ارائه می دهد!


مشاور کودکان