بهترین سایت مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج آنلاین 1391
مشاوره آنلاین تلفنی یا حضوری
۸۸۴۲۲۴۹۵ -۰۲۱

تست شخصیت شناسی

تست روانشناسی عشق


تست شخصیت شناسی و امور مربوط به آن بهترین سایت مشاورخانواده سال 1391. 4.7
تست های روانشناسی وتست شخصیت شناسی ابعاد و روحیات مختلف شخصیت افراد را شناسایی و تحلیل میکنند .
ابعاد و خصیصه های شخصیت ازنظر روانشناسان به پنج دسته طبقه بندی میشوند؛ دسته اول به هیجان ، میل به برقراری رابطه و روابط اجتماعی ، مردمی بودن و اعتماد به نفس افراد میپردازد.
دسته دوم رفتار های اجتماعی ، اجتماعی بودن ، مهربانی و احساسات ،احترامی که برای افراد دیگر قائل هستیم و میزان توجه و علاقه ای که دیگران به ما دارند را بررسی میکند.
دسته سوم که آنرا سنجش وجدان آدمی نیز مینامند ، حس مسئولیت پذیری ، انجام وظایف و پذیرفتن بازخورد های رفتار و اخلاق افراد را بررسی و تجزیه تحلیل میکند.
بعد چهارم شخصیت در افرادی که همیشه استرس دارند و نگرانی و اضطراب آنها را رها نمیکند بسیار قوی و برجسته است ، خلق و خوی این افراد دائما درحال تغییر است و از ثبات رفتاری برخوردار نیستند.
بعد آخر با نام آزاد اندیشی مطرح شده است و نشان دهنده تنوع طلب بودن و علایق و سلایق مختلف افراد میباشد. انجام تست شخصیت شناسی ، ابعاد مختلف شخصیت افراد را مشخص میکند و نقاط ضعف و قوت را به آنها نشان میدهد. با انجام این تست ها افراد میتوانند نگرشی روشن تر و واضح تر نسبت به شخصیت خود داشته باشند. شما میتوانید با مراجعه به این مرکز و مشورت با روانشناسان ما نسبت به این تست ها اطلاعات کافی کسب کرده و و با انجام آن نتایج حاصل از آن را در زندگی خود ببینید.


تست شخصیت شناسی

تست شخصیت شناسی

در بهترین مراکز مورد تایید

کانون مشاوران ایران


تست شخصیت شناسی <