بهترین سایت مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج آنلاین 1391
مشاوره آنلاین تلفنی یا حضوری
۸۸۴۲۲۴۹۵ -۰۲۱

تست هوش

تست هوش


تست هوش و امور مربوط به آن بهترین سایت مشاورخانواده سال 1391. 4.7
ضریب هوشی افراد از طریق انجام تست هوش که به صورت های مختلفی انجام میشود قابل اندازه گیری است. ضریب هوشی یا همان IQ نشان میدهد که فردی دارای ضریب هوشی بالا ، هوشی درحد متوسط ویا دچار ضعف و مشکلات مغزی است.
انجام این تست های و روش آن برای کودکان متفاوت میباشد زیرا با رشد بیشتر و بالا رفتن سن ، نتایج حاصل از این تست میتواند متغییر باشد. بر اساس پژوهش های دانشمندان یادگیری مسائل و موضوعات مختلف ، ضریب هوشی را تحت تاثیر قرار نمیدهد و هوش نعمتی خدادادی است که هیچ تغییری نمیتوان ایجاد کرد و یادگیری تنها تمرین و پرورش ذهن است برای حل و رویارویی با مسائل مختلف و تنها عملکرد ذهن را تقویت میکند. با توجه به تحقیقات بعمل آمده در این زمینه به این نتیجه میرسیم که هوش هر فردی بستگی به عوامل ژنتیکی دارد نه عوامل محیطی.
این آزمون ها معمولا در چهار حوزه انجام میشوند که شامل تست توانایی های مختلف افراد ازجمله بیان ، حافظه ، درک حجم ها و حل مسائل ریاضی میباشند.
شما با مراجعه به این مرکز میتوانید انواع آزمون های تست هوش را انجام دهید و از میزان ضریب هوشی و استعداد خود آگاهی پیدا کنید. روانشناسان ما در این مرکز آماده اند تا به شما در این زمینه کمک کنند.دانلود تست هوش

تست اضطراب

تست اضطراب

تست اضطراب

تست اضطراب

تست اضطراب

تست اضطراب

تست اضطراب

دانلود تست روانشناسی هوش
آدرس دکتر روانشناس
انجام جدیدترین و تخصصی ترین تست های هوش
در بهترین مراکز مورد تایید
کانون مشاوران ایرانتست هوش