بهترین سایت مشاوره خانواده و ازدواج آنلاین 94-95 و 93-94
مشاوره آنلاین تلفنی یا حضوری
۸۸۴۲۲۴۹۵ -۰۲۱

مشاوره خانواده

مشاور خانواده


خانواده و امور مرتبط با آن سایت مشاورخانواده سال 1391. 4.8
مشاوره خانواده شامل مشاوره در زمینه اختلافات همسران، مشاوره در زمینه تفاوت سلیقه در زندگی زناشوئی، مشاوره تحصیلی فرزندان، مشاوره نوجوانان و سن بلوغ، مشاوره دختران و مشکلات زن بودن در جامعه، مشاوره اختلاف عقاید مذهبی زوجین در خانواده، مشاوره ازدواج دو خانواده ناهمسان از لحاظ فرهنگی، سطح مالی در خانواده همسران ، تفاوت های قومیتی و نژادی، مشاوره تفاوت میزان تحصیلات بین زوجین یا خانواده هایشان، مشاوره اختلاف قد یا وزن بیش از حد بین زوجین، مشاوره و حل مشکلات دیگر خواهی همسر، برگزاری کارگروه های مشاوره خانواده، مشاوره های ارتقاء سطح رضایتمندی در خانواده، مشاوره افزایش میزان لذت از زندگی در خانواده و ... بصورت کاملا تخصصی می باشد.
با توجه بسطح پیشرفت دانش و تکنولوژی در زندگی ما، خواه یا ناخواه با چالشهای جدید زیادی در زندگی مواجه میشویم، که نیاز به استفاده از مشاوره در زمینه های گوناگون نظیر ازدواج، قبل از ازدواج، هنگام ازدواج، مشاوره های مقطعی جهت آشنایی نحوه برخورد با خانواده همسران، دوران بارداری و پس از آن، مشاوره نحوه برخورد با فرزندان در خانواده، مشاوره درزمینه چالشهای پیش آمده در خانواده ها نظیر اعتیاد، همسر دوم، افسردگی، خودکشی، مرگ یکی از بستگان و یا اختلافات رایج تر در خانواده هر چه بیشتر احساس می شود.
مشاوره خانواده ها تنها به حل اختلاف وایجاد جو مسالمت آمیز ختم نمیشود، بلکه در موارد زیادی سبب بهبود وضع زندگی و ارتقاء سطح رضایتمندی زوجین و همه اعضای خانواده خواهد شد.
مشاوره خانواده شامل طبقه بندی های زیر می باشد:
مشاوره در مرکز مشاوره خانواده ها
مشاوره خانواده تلفنی
مشاوره خانواده آنلاین(بزودی)افتتاح خواهد شد
راهنمایی برای حل اختلافات زندگی
آموزش نحوه حل تضادهای سلیقه ای و مشکلات حاد خانوادگی
ادامه زندگی آری یا نه؟!
حل اختلاف نظرهای خانوادگی
مشاوره های خانواده بحران های زندگی
حل اختلافات فرزندان
آموزش لذت های زندگی مشترک
مشاوره در زمینه خانواده همسر
مشاوره در زمینه بهبود وضعیت زندگی مشکلات جنسی
مشاوره اختلافات فیزیکی
نقش زنان در خانواده
تفاوت های قومیتی
مشاوره خانواده شامل قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج و مشاوره برای ازدواج ، مشاوره روحی و روانی ، مشاوره خانواده، مشاوره روانشناسی و روانپزشکی توسط دکتر روانشناس ، دکتر روانپزشک ، متخصص خانواده و مطابق با آخرین متد علمی و عملی دانشگاه های برتر دنیا می باشد.
خانواده با مشاوره مردان کاملا متفاوت است، زیرا خانواده دنیای خاص خود را داردو کاملا متفاوت با مردان می اندیشد، مشاوره خانواده باتوجه بتفاوت های بین خانواده و مردان به امر مشاوره در مراکز مشاوره معتبر می پردازد.
بسته به شرایط روحی و جسمی و عاطفی قبل از ازدواج وهمچنین تعداد فرزندان جهت مشاوره مادران درصورت وجود برایمرکز مشاوره ازدواج کاملا متفاوت می باشد والزاما باید توسط متخصص مربوطه بررسی و نهایتا سفارشات، توصیه ها و مشاوره ها و نهایتا درصورت نیاز درمان های خاص خانواده ارائه گردد.
مشاوره خانواده


مشاوره خانواده کانال تلگرام