مشاوره آنلاین تلفنی یا حضوری
۸۸۴۲۲۴۹۵ -۰۲۱

هفت راز برای ادامه عشق

                                                        مرکز مشاوره زنان

مشاوره فردی و امور مربوط به آن بهترین سایت مشاورخانواده سال 1391. 4.6
هفت راز برای ادامه عشق
برای بقای عشق در رابطه، هفت راز مهم وجود دارد. به این ترتیب:
1- توجه به تفاوت‌ها: با پذیرش تفاوت‌ها، عشق رشد و گسترش خواهد یافت.
2- تغییر در رشد: در حالی که واقعیت شخصیت خود را انکار نکرده‌ایم، با اشتیاق می‌توانیم رشد و تغییر کنیم.
3- احساسات، نیازها و حساسیت‌ها: احساسات خود را درک کرده و به دنبال کشف نیازهای واقعی خود باشید.
4- مسئولیت شخصیت و خود درمانی: همان‌طور که در عشق رشد می‌کنید، احساسات حل نشده قدیمی به مرور حل می‌شوند. هر زمان که همسرمان را سرزنش می‌کنیم، نیاز است که نگاه عمیق‌تری به شخصیت خود بیندازیم و گذشته خود را مرور کنیم.
5- عشق، محبت و تک‌همسری: ادامه عشق، خود به خود اتفاق نمی‌افتد. نیاز است فضاها و فرصت‌هایی ایجاد کنیم تا همسرمان احساس عزت کند و خودمان احساس موفقیت.
6- رفاقت، استقلال و لذت: رابطه یک عمل بسیار جدی و خشک نیست. نیاز است محیطی برای بخشش اشتباهات و لذت از فضاهای جدید ایجاد کنیم. فضاها و فرصت‌هایی لذت‌بخش از گذشته و حال خود به وجود آورید.
7- همکاری و رسیدن به هدفی بالاتر. مطمئن باشید که قسمتی از زندگی مشترک صرف رسیدن به اهدافی خارج از محدوده شما (همسر و زندگیتان) می‌شود.
مردان توقع دارند زنان مانند آنها فکر کنند و واکنش نشان دهند و زنان توقع دارند مردان احساس و رفتاری مانند آنها داشته باشند. گرچه عشق واقعی بی‌قید و شرط، ارزش و تایید می‌طلبد، اما با وجود این که متفاوت هستید، می‌توانید اهداف مشترکی را دنبال کنید. خانواده، کار، مذهب، سیاست، پول، شخصیت و بازآفرینی ارتباط جنسی، همه ارزش‌هایی هستند که درون شما را به لرزه در آورده و هماهنگی میان شما و همسرتان را طلب می‌کنند. تا زمانی که این اهداف مشترک هستند، عشق به معنای پذیرش و قدردانی است. حتی زمانی که انتظاراتمان از جانب همسرمان نادیده گرفته شوند.                                                          مشاور خانواده

مشاوره فردی